Zdobyła się na odwagę i zrobiła kilka kroków

Informacje

Dodany: 2017-12-11
Kategoria: Anonse kobiet

Zdobyła się na odwagę i zrobiła kilka kroków

Zdobyła się na odwagę i zrobiła kilka kroków naprzód. , . . , Och, Eustace szepnęła nieśmiało. Tak mi bardzo przykro. Spojrzał na nią, a twarz jego zdawała się być z marmuru. Więc, chcesz się mnie pozbyć? rzekł. Złożyła błagalnie dłonie. Wiem, iż to podłość z mojej strony.

Uczynił gest pełen zniecierpliwienia. Czy to twoje postanowienie, czy cię facet szukający anonsów erotycznych do tego skłonił? Nie, nie! zawołała z rozpaczą. On w tym nie zawinił. To ja go prosiłam, aby mi pomógł. A teraz chcesz, żeby był świadkiem naszej rozmowy? zapytał Eustace z cynicznym uśmiechem.

pani z seks ofert spojrzała znowu na facet szukający anonsów erotycznycha. Stał przy kominku również spokojny, jak jego starszy brat, a w niej ten spokój Studleyów wzbudzał jeszcze większą rozpacz. Na nieme jej zapytanie odpowiedział bezdźwięcznym głosem Przyrzekłem ci, iż zawsze będę przy tobie, ale jeżeli chcesz zostać sama z Eustaceem, zaczekam w oranżerii. Niech zaczeka! odezwał się Eustace, rozkazująco. Nie będzie czekał zbyt długo.

pani z seks ofert zawahała się przez chwilę. facet szukający anonsów erotycznych spoglądał na nią przyjaznym wzrokiem. Z oczu jego wyczytała, iż nie miała się czego obawiać. Wiedziała, iż czeka na jej zgodę, więc po chwili namysłu zdobyła się wreszcie na decyzję. Dobrze portal z seks anonsami szepnęła jeszcze ciszej. Jeżeli zechcesz zaczekać. Bardzo chętnie odparł facet szukający anonsów erotycznych.

Kulejąc jeszcze bardziej, skierował się w stronę oszklonych drzwi i wszedłszy do oranżerii, zamknął je cicho za sobą, pozostawiając Dinę sam na sam z narzeczonym. W pierwszej chwili nie śmiała spojrzeć w twarz Eustacea. Zaczęła znowu odczuwać lęk, który potęgował się jeszcze bardziej pod wpływem jego milczenia. W tej chwili dużo by dała za to, aby nareszcie zaczął mówić. On jednak zorientował się widocznie, iż milczenie to jest dla niej najwyższą karą i patrzył tylko ponuro spod przymkniętych powiek. Wreszcie usiadłszy na krawędzi stołu, postanowił przerwać ciszę. Przystąpmy od razu do rzeCzy rzekł. Nie chcesz chyba odejść ode mnie bez słowa wyjaśnienia, prawda? Mówił to z zupełnym chłodem i pani z seks ofert miała wrażenie, iż uśmiechnął się nawet w pewnej chwili, choć ciągle jeszcze na niego nie patrzyła. Niezwykłą trudność sprawiało jej teraz zdobycie się na odpowiedź. Wiem, iż postępuję jak niewdzięcznica odezwała się wreszcie nieśmiało. Właściwie ty postępujesz całkiem uczciwie i masz prawo poślubić mnie nawet wbrew mojej woli. Dałam ci słowo. Ale gdybyś zechciał zwrócić mi wolność, myślę, iż i dla ciebie byłoby lepiej. Bo. bo zorientowałam się, iż cię nie kocham. Było to najśmielsze wystąpienie w jej młodym życiu. Dziwiła się nawet, iż mogła się zdobyć na podobną odwagę. Tak ciężko było spojrzeć w oczy temu człowiekowi, który kochał ją bez pamięci i wyziiać z prostotą, iż nie mogła mu się odwzajemnić uczuciem.

Top